Başlığım

Çarşı İftarı Sofrası Akçadağ’da Kuruldu

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Ramazan Ayı dolayısıyla bu yıl ilk kez ilçelere yönelik düzenlenen ‘Çarşı İftar’ programları devam ediyor.

Çarşı İftarı Sofrası Akçadağ’da Kuruldu
Çarşı İftarı Sofrası Akçadağ’da Kuruldu admins
Bu içerik 1165 kez okundu.

İlk kez Doğanşehir ilçesinde başlayan ve daha sonra Kale ve Darende ilçeleriyle devam eden ‘Çarşı İftarı’ programı Akçadağ ilçesiyle devam etti.
Akçadağ’da düzenlenen iftar programına AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Akçadağ Kaymakamı Ramazan Keskin, Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan, Meclis üyeleri, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı İhsan Gencay, kamu kurum ve kuruluş yetkilileri ile binin üzerinde vatandaş topluluğu katıldı.
Malatya Büyükşehir Belediyesi Türk Tasavvuf Musikisi Korosu’nun konser verdiği program öncesinde kısa konuşmalar yapıldı. Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan yaptığı konuşmada, Ramazan ayının insanların iyilikte yarıştığı, huzur ortamının yüksek olduğu bir ay olduğunu belirterek, “Ramazan ayı sizinle güzel. Sizler iftar yemeğimize gelerek güzellik kattınız. Teşriflerinizden dolayı teşekkür ederim” dedi. Kazgan, İftar yemeğinin Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılandığını da belirterek, Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür edip, önümüzdeki yıllarda bu tür organizasyonları daha da zenginleştireceklerini söyledi.
Akçadağ Kaymakamı Ramazan Keskin ise yaptığı konuşmada, Ramazan ayının hayır ve bereket ayı olduğunu belirterek, iftar programında vatandaşlarla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti. Büyükşehir Belediyesi’ne organizasyondan dolayı teşekkür eden Keskin, 3 yıldan buyana Akçadağ’da güzel şeyler yaptıklarını ve yakaladıkları başarının bir ekip çalışması olduğunu belirterek, tayini çıkması dolayısıyla vatandaşlardan helallik diledi.
Son olarak konuşan Ak Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci de ‘Çarşı İftarı’ programında emeği geçenlere teşekkür ederek, önümüzdeki yıllarda da aynı coşkuyla Ramazana kavuşma temennisinde bulundu.


 

Çarşı İftarı Sofrası Akçadağ’da Kuruldu Çarşı İftar Darende Bülent Tüfenkci Akçadağ Ramazan Keskin İhsan Gencay
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
24. Kayısı Festivali Kutsi ve Zara Konseri İle Sona Erdi
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”