Başlığım

Yeşilyurt Belediyesi Dilek Mahallesinde Yol Genişletme ve Asfaltlama Çalışması Yapıyor

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Dilek Mahallesi İstasyon bölgesinde devam eden yol genişletme ve asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.

Yeşilyurt Belediyesi Dilek Mahallesinde Yol Genişletme ve Asfaltlama Çalışması Yapıyor
Yeşilyurt Belediyesi Dilek Mahallesinde Yol Genişletme ve Asfaltlama Çalışması Yapıyor adminf
Bu içerik 863 kez okundu.

Yeşilyurt Belediyesi sınırları içerisinde kullanılmaz hale gelen yolların asfaltlanması, bozuk olan zeminlerin düzeltilip halkın hizmetine sunmak için yoğun çaba sarf eden Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Dilek Mahallesi istasyon bölgesinde 2.5 Km uzunluğunda beş metre olan yolun, 10 metreye kadar çıkartılma işlemlerinde sona gelindiğini ifade etti.
Asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyerek, detaylı bilgiler alan Başkan Polat, yaptığı açıklamada, “Belediyemizin hizmet sınırları içinde bulunan Dilek mahallesindeki yol açma çalışmalarını yakından takip ediyoruz.  Kışın sonlarına doğru bu yolun açılmasına yönelik çalışmalara başladık. Gerek altyapı gerekse diğer çalışmalar ile ilgili kurumlarla görüşmeler, yapıldı. Çalışmalar tamamlandıktan sonra beş metrelik yolumuzun kullanım alanı 10 metreye kadar çıkartılacak. Yolumuzun daha ilerisinde Dilek mahallemizden Mahmudiye’ye bağlanacak ikinci yolumuz 1.5 km açılmamış durumda burası da en geç kış ayına kadar tamamlayıp hizmet vermeye başlayacak. Gerek bu yolun 10 metreye çıkmasında, gerekse de diğer yolumuzun açılmasında emeği geçenlere ve destek veren herkese çok teşekkür ederim. Hepimizin görevi bu millete daha fazla hizmet etmektir, tüm ekip çalışanlarımız bu düşünce doğrultusunda hizmetlerine devam etmektedirler” dedi.  
 

Yeşilyurt Belediyesi Dilek Mahallesinde Yol Genişletme ve Asfaltlama Çalışması Yapıyor Hacı Uğur Polat Dilek mahallesi Hacı Uğur Polat
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir Belediyesinden Vatandaşlara Moral Konseri
Büyükşehir Belediyesinden Vatandaşlara Moral Konseri
 Gürkan, Öğretmenler İle Bir Araya Geldi
Gürkan, Öğretmenler İle Bir Araya Geldi