Başlığım

Kadın Meclisi Üyeleri İftar Yemeğinde Buluştu

Malatya Kent Konseyi Kadın Meclisi üyeleri düzenlenen iftar programı ile biraraya geldi. Dedekorkut Restaurant‘da düzenlenen iftar yemeğine Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım, Kadın Meclisi Başkanı Nazire Dirikolu, Kadın Meclisi Yürütme Kurulu üyeleri ve kadın meclisi genel kurul üyeleri katıldı.

Kadın Meclisi Üyeleri İftar Yemeğinde Buluştu
Kadın Meclisi Üyeleri İftar Yemeğinde Buluştu adminf
Bu içerik 887 kez okundu.

Kadın Meclisi Başkanı Nazire Dirikolu, kadın meclisi üyeleri ile birlikte ramazan iklimine uygun olarak  birarada iftar açmanın mutluluk verici olduğunu kaydetti. Kent Konseyi kadın meclisi olarak kadınları bilinçlendirmeye yönelik çalışmaların sürekliliğinden bahseden Dirikolu, ramazan sonrası çalışmalarına kaldıkları yerden devam edeceklerini belirtti.
Ramazan ayının ülkemiz  ve tüm insanlık için hayırlara vesile olması temennisinde bulunan Dirikolu, “ Bugün burada birlikte iftar açmamıza vesile olan Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım’a çok teşekkür ediyorum” dedi.
İftar yemeğinden sonra duygu ve düşüncelerini dile getiren Kadın Meclisi üyeleri yapılan programdan duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Ayrıca programda, Genel Sekreterlik tarafından 2014 yılı lokomotif projesi olan “Hazinemiz Ailemiz” projesi kapsamında düzenlenen“En Güzel Aile Hatıraları” kompozisyon yarışmasında dereceye giren eserlerin kitaplaştırılmış hali, Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım tarafından kadın meclisi üyelerine hediye edildi.
 

Kadın Meclisi Üyeleri İftar Yemeğinde Buluştu Hazinemiz Ailemiz En Güzel Aile Hatıraları Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım Nazire Dirikolu
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
 Büyükşehir'de Karla Mücadele Toplantısı Gerçekleştirildi
Büyükşehir'de Karla Mücadele Toplantısı Gerçekleştirildi