Başlığım

Malatya'nın Üçüz Bebekleri

Yeşilyurt Belediyesi tarafından başlatılan “Hayat Seninle Güzel" projesi kapsamında Yeşilyurt ilçe sınırları içerisinde yeni doğan bebeklerin ailelerine “güzün aydın” ziyaretleri devam ediyor.

Malatya'nın Üçüz Bebekleri
Malatya'nın Üçüz Bebekleri adminf
Bu içerik 1288 kez okundu.

 Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın proje kapsamında 1000’inci çocuk ziyareti Ayfer- Fatih Ege çiftinin üçüzleri, Mehmet Miraç, Azra Nehir ve Elif Su oldu.
Göreve geldiği ilk günden itibaren birçok sosyal sorumluluk projesini hayata geçiren Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, dünyaya gözlerini yeni açan bebeklerin ailelerini evlerinde ziyaret ederek, Yeşilyurt Belediyesi tarafından hazırlanan hediye paketlerini hediye etti.
"Hayat Seninle Güzel" projesine önem veren ve proje ile ilgili sürekli bilgiler alan Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Dünyaya gözlerini yeni açan üçüz bebekler ile sayımız 1000’i geçti. Yeşilyurt ilçesinde dünyaya gelen çocuklarımızı projeyi yürüten arkadaşlarımız takip ediyor, günlük periyodik olarak yeni bebeklerin aileleri ziyaret ediyorlar” dedi.
Başkan Polat, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Haydar Şahin, Yeşil Yurt Ltd. Şti. Genel Müdürü Selahattin Üzmez, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Muaz İçen, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Lütfi İnan ile birlikte Ege ailesini ziyaret etti. Polat, ziyarette Belediye tarafından hazırlanmış özel bebek paketini armağan etti. Çocuklara olan ilgisi, sevgisi ve yakınlığını her türlü ortamda gösteren Başkan Polat, kucağına aldığı üçüz bebekler için sağlıklı ve güzel bir gelecek temennisinde bulundu.  
BAŞKAN POLAT, “GELECEĞİMİZ YAVRULARIMIZI ALLAH KORUSUN, SAĞLIKLI VE GÜZEL BİR YARINLAR ONLARIN OLSUN”
Ziyaret sırasında yaptığı konuşmada “Hayat Seninle Güzel “ projesine ayrı bir önem verdiklerini ifade eden Başkan H.Uğur Polat” Belediye olarak kendi sınırlarımız içinde dünyaya gelen tüm bebekleri bizzat ziyaret ediyoruz. Bu ziyaretin farklı bir anlamı var. “Hayat Seninle Güzel” Projesindeki rakam bu bebeklerimizle birlikte 1000’i geçti, bende bu ziyarette bulunmak ve üçüzlerin hediyelerini bizzat takdim etmek istedim. Ziyaretlerimiz sırasında bebekler için hazırlanmış “gözünüz aydın” hediye paketimiz var. Bebek bakımı ve annelerin eğitime yardımcı olacak kitap ile çam sakızı çoban armağanı misali, çeşitli hediyelerin olduğu bir paket armağan ediyoruz.  Milli Eğitim Bakanlığının tavsiye ettiği bu kitapların mutlaka okunması lazım. Çocuklarımız sağlıklı ve güzel bir geleceğe sahip olsunlar, bu yavrularımız bizlerin geleceği, Rabbim tüm çocuklarımızı korusun ve tehlikelerden uzak tutsun” dedi.
Başkan Polat’ın ziyaretinden ziyadesiyle memnun kaldıklarını ifade eden Ayfer- Fatih Ege çifti, “Evimize kadar gelip üçüz bebeklerimizi ziyaret eden Belediye Başkanımız Hacı Uğur Polat’a çok teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

 

Malatya'nın Üçüz Bebekleri Hayat Seninle Güzel Selahattin Üzmez Hacı Uğur Polat Muaz İçen Milli Eğitim Bakanlığı Yeşilyurt Belediyesi
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadına Şiddet İnsanlığa İhanettir
Kadına Şiddet İnsanlığa İhanettir
Başkan Gürkan'ın Öğretmenler Gününü Kutladılar
Başkan Gürkan'ın Öğretmenler Gününü Kutladılar