Başlığım

Battalgazi Belediyesi Konkasör ve Sıcak Asfalt Tesisi Kuruyor

Battalgazi Belediyesi tarafından altyapı hizmetlerinde kullanılmak amacıyla konkasör üretim tesisi ile sıcak asfalt üretim tesisi çalışmaları devam ediyor. Her iki tesisin faaliyete başlaması ile birlikte hem hizmet üretimi, hem de hizmet kalitesi artacak.

Battalgazi Belediyesi Konkasör ve Sıcak Asfalt Tesisi Kuruyor
Battalgazi Belediyesi Konkasör ve Sıcak Asfalt Tesisi Kuruyor adminf
Bu içerik 777 kez okundu.

Battalgazi Belediyesi tarafından her iki tesisin ihalesi yapılırken, çalışmalar aralıksız devam ediyor. Konkasör Tesisleri’nin Temmuz ayı içerisinde üretime geçmesi beklenirken, Sıcak Asfalt Tesisi’nin ise, Eylül ayı içerisinde üretime geçmesi bekleniyor. Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, her iki tesisin kurulacağı alanda incelemelerde bulundu. Beraberinde Battalgazi Belediye Başkan Yardımcıları Abdulvahap Şerefhanlı, Nevzat Aslan ve Beydağı Mahallesi Muhtarı Mahmut Pesen ile birlikte konkasör ve sıcak asfalt üretim tesisinin kurulacağı alanda incelemede bulunan Başkan Gürkan, her iki tesisin kurulması ile birlikte önemli bir ihtiyacın giderileceğini söyledi. Başkan Gürkan, altyapı hizmetlerinin daha kaliteli ve daha verimli yapılması noktasında konkasör ve sıcak asfalt tesisinin önemli olduğunu belirterek, her iki tesisin faaliyete geçmesi ile birlikte hizmette verimliliğin artacağını kaydetti.

 

Battalgazi Belediyesi Konkasör ve Sıcak Asfalt Tesisi Kuruyor Abdulvahap Şerefhanlı Nevzat Aslan Beydağı Mahallesi Mahmut Pesen
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadına Şiddet İnsanlığa İhanettir
Kadına Şiddet İnsanlığa İhanettir
Başkan Gürkan'ın Öğretmenler Gününü Kutladılar
Başkan Gürkan'ın Öğretmenler Gününü Kutladılar