Başlığım

Mısır’lı Hafız Dinleyenleri Mest Etti

Bu yıl 7’incisi düzenlenen Aspuzu’da Ramazan Geceleri’nin dün akşamki konuğu Mısır’lı hafız Mohammed Nasr El Sahhad oldu.

Mısır’lı Hafız Dinleyenleri Mest Etti
Mısır’lı Hafız Dinleyenleri Mest Etti adminf
Bu içerik 960 kez okundu.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. tarafından organize edilen Aspuzu’da Ramazan Geceleri büyük ilgi görüyor. Her akşam farklı konuk ve sanatçıları ile Ramazan ruhuna uygun etkinliklerin yer aldığı Aspuzu’da Ramazan Geceleri her akşam kentteki değişik Sivil Toplum Kuruluşlarının da programlarına sahne oluyor. Milli Türk Talebe Birliği Malatya Şubesi’nce düzenlenen en son etkinlikte Mısır’lı ünlü Kur’an Hafızı Mohammed Nasr El Sahhad ile Malatyalı sanatçı Yasin Apak Malatyalılarla buluştu.
Kültür A.Ş. Genel Müdürü Sabri Akın ile davetlilerin katıldığı gecede sahne alan Mısırlı hafız Sahhad, müthiş sesi ile okuduğu Kur’an-ı Kerim tilaveti ile dinleyenleri adeta mest etti. Mohammed Nasr El Sahhad’a gecenin sonunda Kültür A.Ş. Genel Müdürü Sabri Akın günün anısına kayısı ve kayısı kristali takdim etti. Gece, Yasin Apak’ın söylediği birbirinden güzel ilahiler ile geç saatlere kadar sürdü.

Mısır’lı Hafız Dinleyenleri Mest Etti Mohammed Nasr El Sahhad Yasin Apak Kur’an-ı Kerim Milli Türk Talebe Birliği Aspuzu Sabri Akın Mısır
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir Belediyesinden Vatandaşlara Moral Konseri
Büyükşehir Belediyesinden Vatandaşlara Moral Konseri
 Gürkan, Öğretmenler İle Bir Araya Geldi
Gürkan, Öğretmenler İle Bir Araya Geldi