Başlığım

Doğanşehir'de Yol Çalışması

Malatya Büyükşehir Belediyesi Doğanşehir ilçesinde sürdürdüğü yeni yol açma, genişletme ve asfaltlama çalışmalarına devam ediyor.

Doğanşehir'de Yol Çalışması
Doğanşehir'de Yol Çalışması adminf
Bu içerik 812 kez okundu.

Doğanşehir Kurucuova Mahallesinde yeni yol açma çalışmaları ile yol genişletme çalışması yapan, Hudut, Polat ve Fındıklı Mahallelerin de asfaltlama çalışmalarını tamamlayan Malatya Büyükşehir Belediyesi yine Doğanşehir ilçesine bağlı Çığlık Mahallesinde yeni yol açma çalışmaları, Sürgü Mevkii Karşıyaka Mahallesi, Altıntop Mahallesi ile Günedoğru Mahallesinde ise asfaltlama çalışmaları yapıyor.
2 km’lik bağlantı yolu açıldı
Doğanşehir ilçesi girişinde bulunan Çığlık ile merkez arasında 2 kilometrelik yeni bağlantı yolu açıldı. Çalışmaların büyük oranda tamamlandığı 7 metre genişliğindeki yolda, dolgu çalışmaları yapılıyor.
7.5 km’lik yolun altyapısı tamamlandı
Sürgü Mevkii, Karşıyaka Mahallesinde 4.5 kilometrelik mahalle yolunu asfaltlamak için alt yapı çalışmalarını tamamlayan Büyükşehir Belediyesi, Altıntop Mahallesinde kanal yolu olarak bilinen 3 kilometre uzunluğundaki yolda da birinci kat asfalt öncesi alt temel malzeme serim işi ile sıkıştırma işlemlerini tamamladı.
Yine Günedoğru Mahallesine bağlı Madensuyu Sokak ile Çakırın çiftliği sokakta da asfalt öncesi altyapı çalışmaları tamamlandı. Toplam 4.5 kilometre uzunluğundaki yollarda sathi kaplama asfalt çalışmaları yapılacak.
 

Doğanşehir'de Yol Çalışması Doğanşehir Çığlık Mahallesi Hudut Polat Fındıklı Altıntop Günedoğru Madensuyu
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Baruş, Adli Yargıyı Ziyaret Etti
Vali Baruş, Adli Yargıyı Ziyaret Etti
Toki 3. Etap inşaat ihalesi yapıldı
Toki 3. Etap inşaat ihalesi yapıldı