Başlığım

Büyükşehir’den Suriyeli Savaş Mağdurlarına İlaç Yardımı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından Suriye’de devam eden iç savaşta mağdur olanlara 70 bin TL değerinde daha ilaç yardımında bulunuldu. Yapılan son yardımla birlikte 2015 yılındaki toplam ilaç yardımı 246 bin TL’ye ulaştı.

Büyükşehir’den Suriyeli Savaş Mağdurlarına İlaç Yardımı
Büyükşehir’den Suriyeli Savaş Mağdurlarına İlaç Yardımı adminf
Bu içerik 882 kez okundu.

İYİLİKDER aracılığıyla Suriyeli mağdurlara gönderilen son ilaçların 100 koli olduğu açıklandı.  Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Sağlık Şube Müdürlüğü tarafından Malatya genelinde toplanan ilaçlar, zor şartlarda yaşam mücadelesi veren Suriyelilere bir nebze olsun derman olacak.
70 bin TL değerinde olan ilaçların, çeşitli rahatsızlıklar ile kronik hastalık ilaçları olduğu kaydedildi. İlaç yardımı içerisinde ayrıca bebek mamaları olduğu da belirtildi. Yapılan bu son yardımla birlikte Büyükşehir Belediyesi’nin Suriyeli mağdurlara yönelik olarak 2015 yılında toplam 246 bin TL değerinde ilaç yardımında bulunduğu bildirildi.
Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından sağlık yardımlarının sürdürüleceği ifade edildi.

 

Büyükşehir’den Suriyeli Savaş Mağdurlarına İlaç Yardımı İYİLİKDER Suriye Malatya Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Sağlık Şube Müdürlüğü
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
 Büyükşehir'de Karla Mücadele Toplantısı Gerçekleştirildi
Büyükşehir'de Karla Mücadele Toplantısı Gerçekleştirildi