Başlığım

Mafsad FKA’yı Ziyaret Etti

Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği tarafından başarıyla yürütülen ve Fırat Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen “Uluslararası Malatya Fotokamp Projesi” çerçevesinde yapılan teşekkür ziyaretleri devam ediyor.

Mafsad FKA’yı Ziyaret Etti
Mafsad FKA’yı Ziyaret Etti admins
Bu içerik 24311 kez okundu.

Fırat Kalkınma Ajansını ziyaret eden MAFSAD Yönetimi, projeye en büyük desteğin FKA tarafından verildiğini, Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mesut Öztop’a ve  Ajans çalışanlarına teşekkür amaçlı bir  ziyaret gerçekleştirdiklerini belirttiler.

MAFSAD Başkanı İnan Orhan ziyarette, Ajans Genel Sekreteri Mesut Öztop’a Fotokamp hakkında bilgi vererek, Fotokampa ilişkin geribildirimleri paylaştı. Levent Vadisinde yaptıkları Uluslararası Malatya Fotokamp’a yaklaşık 1550 civarında kişinin katıldığını, 250 civarında çadır kurulduğunu ve yaklaşık 35 ilin fotoğraf ile dağcılık derneklerinden katılımcıların geldiğini söyleyen Orhan,  katılımcıların Fotokamptan memnun ayrıldıklarını belirtti.

Yapılan genel bir değerlendirmenin ardından MAFSAD Yönetimi,  Ajans Genel Sekreteri Mesut Öztop’a, Ajans uzmanları Ahmet Yıldıray Ata’ya ve Abdullah Doğan’a plaket takdim edip, katkılarından dolayı teşekkür etti.

Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mesut Öztop ise yaptığı açıklamada,  ilk olmasına rağmen Fotokampın başarılı geçmiş olmasının ve  katılımcıların memnun ayrılmasının önemli olduğunu, projenin Levent Vadisinin ve Malatya’nın tanıtımına hız kazandıracağını, bu sebeple hem projeyi hazırlayıp yürüten MAFSAD’a, hem de katkı sunan herkese teşekkür ettiğini belirtti.

Mesut Öztop Fotokamp İnan Orhan Fırat Kalkınma Ajansı Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği Uluslararası Malatya Fotokamp Projesi Ahmet Yıldıray Ata Abdullah Doğan
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir Belediyesinden Vatandaşlara Moral Konseri
Büyükşehir Belediyesinden Vatandaşlara Moral Konseri
 Gürkan, Öğretmenler İle Bir Araya Geldi
Gürkan, Öğretmenler İle Bir Araya Geldi