Başlığım

Akil Gençlik Platformu Üyeleri Polat ile Görüştü

Akil Gençlik Platformu ziyaretinde konuşan Polat, “Geleceğe umutla bakan, sorunları kavga etmeden, konuşarak, çözüm üreterek, sonuçlandırmaktan yana olan gençlik bu ülkeyi çok daha ileri seviyeye çıkartacaktır”

Akil Gençlik Platformu Üyeleri Polat ile Görüştü
Akil Gençlik Platformu Üyeleri Polat ile Görüştü adminf
Bu içerik 828 kez okundu.

Akil Gençlik Platfomundan Ziyaret

Türkiye’nin 81 İl’in de olduğu gibi Malatya’da faaliyetlerine hız veren Akil Gençlik Platformu Üyeleri, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ile kısa süre görüştü. Çözüm Sürecine katkı sağlamak adına oluşturulan ve Başkanlığını Büşra Tomo’nun yaptığı Akil Gençlik Platformu Üyeleri, ziyaret sırasında yaptıkları çalışmalar hakkında Başkan Polat’a detaylı bilgiler verdi.

Başkan Polat, “Geleceğe Umutla Bakan, Sorunları Kavga Etmeden Konuşarak Çözüm Üreten Bir Gençlik”

Çözüm Süreci gibi hassas bir konuya oldukça duyarlı yaklaşan ve tamamı gençlerden kurulu olan platform heyetini kutlayan Başkan Polat, “AK Parti’nin başlatmış olduğu ve yıllardır ülkenin en büyük sorununun doğru bir metodla aşılmasını sağlamak adına başlatılan  “Çözüm Süreci” aksamadan yürütülmelidir. Bu projenin güzel bir şekilde sona ermesi için gençlere büyük önem düşüyor. Akil Gençlik Platformunun bu ziyareti bizi daha umutlandırmıştır. Geleceğe umutla bakan, sorunları kavga etmeden, konuşarak, çözüm üreterek sonuçlandırmaktan yana olan gençlik bu ülkeyi çok daha ileri seviyeye çıkartacaktır. Bizler sizlere inanıyoruz ve güveniyoruz. Çıktığınız bu yolda bizler sizleri sonuna kadar destekliyoruz. Elimizden gelen tüm katkıyı vermeye hazırız”“ dedi.

Büşra Tomo, “Deneyim Ve Fikirlerini Paylaşan Başkan Polat’a Teşekkür Ediyoruz”


Akil Gençlik Platformunun Başkanlığını üstlenen Büşra Tomo, “Türkiye’nin 81 İl’inde faaliyetlerde bulunan Akil Gençlik Platformunu Malatya’daki faaliyetlerine başladı. Akil Gençlik Platformu olarak Çözüm sürecinin aksamadan yürütülmesi ve sonuna ulaşması için ziyaretlerde bulunup görüşlerimizi sunacağız. Yeşilyurt Belediye Başkanımız Hacı Uğur Polat bizi çok güzel ağırladı ve deneyimlerini bizimle paylaştı. Kendisi çok güzel hizmetler yapıyor, her türlü ortamda barış ve kardeşlik mesajları veriyor. Çözüm sürecinin böyle yaklaşımlara fazlasıyla ihtiyacı var. Başkanımıza bizi ağırladığı ve fikirlerini paylaştığı için çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Akil Gençlik Platfomundan Ziyaret Akil Gençlik Platfomu Hacı Uğur Polat Büşra Tomo
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Baruş, Adli Yargıyı Ziyaret Etti
Vali Baruş, Adli Yargıyı Ziyaret Etti
Toki 3. Etap inşaat ihalesi yapıldı
Toki 3. Etap inşaat ihalesi yapıldı