Başlığım

Esnaf Camiası İkinci İftar Programında Buluştu

Malatya esnaf camiası kuruluşları düzenlenen ikinci iftar programında bir araya geldi.

Esnaf Camiası İkinci İftar Programında Buluştu
Esnaf Camiası İkinci İftar Programında Buluştu adminf
Bu içerik 746 kez okundu.

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB), Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi (ESKKK) ve esnaf odaları tarafından düzenlenen iftar programı Mevlana Düğün Salonu’nda gerçekleşti.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, mahalle muhtarları, çok sayıda sivil toplum kuruluşu yöneticisi ve temsilcisi ile esnafların katıldığı iftar programına gelenler MESOB Başkanı Şevket Keskin, ESKKK Başkanı Ali Evren ve oda başkanları tarafından karşılandı.

MESOB Başkanı Keskin, “Bizleri yalnız bırakmadığınız için esnaf ve sanatkar camiası adına teşekkür ediyorum. Ramazan ayının birlik ve beraberliğimize vesile olmasını diliyorum. Bu Ramazan ayının ülkemizde ve dünyada barış ve huzura vesile olmasını diliyoruz. Rabbim bizleri bir arada buluşturmayı nasip etsin” dedi.

 Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur  Polat ise, “Allah’a binlerce kez şükürler olsun, bugün biz burada huzur içinde iftarımızı gerçekleştiriyoruz. Ne kadar şükretsek o kadar az. MESOB Başkanımız Şevket Keskin’e esnaflarımızı bir araya getirdiği için teşekkür ediyorum” dedi.

İftar programı yapılan duanın ardından sona erdi.

Esnaf Camiası İkinci İftar Programında Buluştu MESOB Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi ESKKK Ali Evren Hacı Uğur Polat
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
 Büyükşehir'de Karla Mücadele Toplantısı Gerçekleştirildi
Büyükşehir'de Karla Mücadele Toplantısı Gerçekleştirildi