Başlığım

Mtso Haziran Ayı Meclis Toplantısını Gerçekleştirdi

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Haziran ayı meclis toplantısını Ramazan ayı nedeniyle restorasyonu yapılan eski Şire Pazarı’nda gerçekleştirdi.

Mtso Haziran Ayı Meclis Toplantısını Gerçekleştirdi
Mtso Haziran Ayı Meclis Toplantısını Gerçekleştirdi adminf
Bu içerik 949 kez okundu.

Meclis toplantısında ABİGEM sermaye artırımı meclis üyeleri tarafından oy birliği ile kabul edildi.
Toplantının açılışında konuşan Malatya TSO Meclis Başkanı Sami Payza, “Malatya’nın en önemli merkezlerinden olan ve özellikle şehir dışından gelen misafirlerin ilk uğrak yerlerinin başında gelen eski Şire Pazarı yapılan düzenlemeler sonucunda Malatya ve kayısıya yakışır bir görünüme kavuşturuldu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
Malatya TSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç ise, “ İslam âlemi için çok özel anlam taşıyan, bir mübarek Ramazan ayına daha kavuşmanın engin mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan ayı toplumsal dayanışma, paylaşma, kardeşlik ve sevgi bağlarının yoğunluk kazandığı bir aydır. Toplum olarak yardımlaşma ve dayanışma duygularının güçlendiği mübarek Ramazan ayında, İslam coğrafyasında yaşanan acıların ve zulümlerin son bulmasını temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Ramazan ayının memleketimize başta olmak üzere tüm İslam âlemine huzur, barış ve mutluluk getirmesini, hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Mtso Haziran Ayı Meclis Toplantısını Gerçekleştirdi TSO Sami Payza ABİGEM Hasan Hüseyin Erkoç Malatya Ticaret ve Sanayi Odası
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir Belediyesinden Vatandaşlara Moral Konseri
Büyükşehir Belediyesinden Vatandaşlara Moral Konseri
 Gürkan, Öğretmenler İle Bir Araya Geldi
Gürkan, Öğretmenler İle Bir Araya Geldi