Başlığım

Çalık’dan Mesob Başkanı Keskin’e Ziyaret

AK Parti Genel Başkan yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, beraberinde AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, Kadın Kolları Başkanı ve Gençlik Kolları başkanı ile birlikte Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin’i ziyaret etti.

Çalık’dan Mesob Başkanı Keskin’e Ziyaret
Çalık’dan Mesob Başkanı Keskin’e Ziyaret adminf
Bu içerik 1079 kez okundu.

Ziyarette konuşan MESOB Başkanı Şevket Keskin,  “Mutlaka istikrarlı bir hükümetin kurulması lazım. Söz milletin sözü. Sayın Cumhurbaşkanımız her zaman ifade ediyorlar; irade milletin iradesidir ve milletin iradesi böyle tecelli etmiştir. Bu sonucu da herkesin seve seve kabul etmesi lazım. Millet ‘tek başına değil’ dedi, ‘ortaklaşa, uzlaşacaksınız, beraber ülkeyi götüreceksiniz’ dedi. Bu nedenle tüm partilerin bu mesajı alması gerektiğine inanıyorum”  ifadelerini kaydetti.

Ekonomik istikrar için mutlaka siyasi istikrarında kısa sürede sağlanması gerektiğine işaret eden Keskin,  milletin AK Parti’ye sadece tek başına iktidarı vermediğini söyleyerek, “Millet her ne kadar sarı kart göstermişse de, kırmızı kartı göstermedi” dedi.

  AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ise, “Malatya AM Parti kurulduğundan beri desteğini her zaman veriyor. Malatya bugün büyükşehirler içerisinde en fazla oyu alan 3. şehir, toplamda ise 5. İl durumundayız. Desteğini veren tüm Malatyalı hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Bu süreçte halk koalisyonu öngördü. Biz samimi bir şekilde koalisyon kurmak için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya milletvekili Öznur Çalık ise, “Tek başımıza iktidarda yapmak istediklerimize bundan sonra devam etmek istiyoruz’ dedik. Ama milli irade, milletin iradesi, 7 Haziran’da, ‘Bir nefes al, bir soluk al, bir 5 dakika dur’ dedi ve biz o nefes almayı., o soluk almayı şuanda yapıyoruz. Türkiye zor bir dönemden geçiyor. Şuanda partiyi önceleme asla söz konusu değil, Eğer ülkem kazanacaksa, eğer milletim kazanacaksa, biz AK Parti olarak kaybetmeye hazırız. Biz koalisyona da, biz muhalefete de, biz erken seçime de hazırız. Milletin iradesi bize neyi emrediyorsa biz o doğrultuda çalışmaya hazırız. Yeterki aziz milletimizin yüreği daralmasın, aziz milletimizin istikameti bozulmasın ve bir kez daha başbakanların önüne yazar kasalar fırlatılmasın. Dün olduğu gibi bundan sonrada sizlerle birlikte çalışmaya ve Malatya’ma hizmet etmeye devam edeceğim” diye konuştu.

Çalık’dan Mesob Başkanı Keskin’e Ziyaret Öznur Çalık Hakan Kahtalı Şevket Keskin MESOB
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
Güder: “Seçim Vaatlerimizi Bir Bir Yerine Getiriyoruz”
 Büyükşehir'de Karla Mücadele Toplantısı Gerçekleştirildi
Büyükşehir'de Karla Mücadele Toplantısı Gerçekleştirildi