Başlığım

Mafsad’tan Vali Kamçı’ya Plaket

Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği-MAFSAD tarafından yürütülen ve Fırat Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen “Uluslararası Malatya Fotokamp Projesi” kapsamında Malatya Valisi Sayın Süleyman Kamçı’ya plaket takdim edildi.

Mafsad’tan Vali Kamçı’ya Plaket
Mafsad’tan Vali Kamçı’ya Plaket adminf
Bu içerik 847 kez okundu.

MAFSAD Yönetim Kurulu üyeleri, Fotokamp projesi kapsamında desteklerini esirgemeyen Malatya Valiliğine ziyarette bulundu. Ziyarette Fotokamp projesinin geribildirimleri Vali Süleyman Kamçı’yla paylaşıldı. MAFSAD Başkanı İnan Orhan Fotokampa katılan katılımcıların memnun ayrıldıklarını, katılımın beklenenin üzerinde olduğunu ve Malatya için çok önemli bir organizasyon gerçekleştirdiklerini belirtti.  Organizasyonun gelenekselleştirilerek önümüzdeki yıllarda da devam edeceğini ifade eden Orhan, Sayın Valimiz Süleyman Kamçı’ya katkılarından dolayı plaket takdim etti.
Vali Süleyman Kamçı, Fotokampa ilişkin geribildirimlerin iyi olmasının organizasyonun başarılı geçtiğinin göstergesi olduğunu belirterek, önümüzdeki yıllarda yapılacak Fotokamp için MAFSAD’a başarılar diledi.
 

Mafsad’tan Vali Kamçı’ya Plaket MAFSAD Süleyman Kamçı İnan Orhan Fotokamp
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Baruş, Adli Yargıyı Ziyaret Etti
Vali Baruş, Adli Yargıyı Ziyaret Etti
Toki 3. Etap inşaat ihalesi yapıldı
Toki 3. Etap inşaat ihalesi yapıldı