Başlığım

Kahtalı, Yeni Bir Anayasa için Bir Oyun Bile Çok Önemi Var

AK Partililer, Ferhadiye, İstiklal, Saray, İzetiye ve Cevherizade mahallelerinin sakinleriyle bir araya geldi. Hamidiye Mahallesi'nde gerçekleştirilen ortak toplantıya, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve 1. Sıra Milletvekili Adayı Öznur Çalık, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Başdanışmanı ve 2. Sıra Milletvekili Adayı Taha Özhan, 6. Sıra Milletvekili Adayı Bayram Taşkın, AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Osman Güder, partililer ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Kahtalı, Yeni Bir Anayasa için Bir Oyun Bile Çok Önemi Var
Kahtalı, Yeni Bir Anayasa için Bir Oyun Bile Çok Önemi Var admins
Bu içerik 844 kez okundu.
Advert

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği mahalle toplantısında açılış konuşmasını yapan AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Osman Güder, milletvekillerinin yerelde Malatya'yı, genelde Türkiye'de ve uluslararası arenada AK Parti ve Malatya'yı en güzel şekilde temsil ettiklerini söyledi.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise, Battalgazi'ye bir devlet hastanesi yapacaklarının sözünü vererek, verdikleri her sözün arkasında durduklarını ifade etti.

 AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı da, AK Parti'nin 2002 yılından buyana yapmış olduğu çalışmaların kazanımlarını yeni bir anayasa ile perçinlemek istediklerini kaydetti. Genel seçimin Türkiye ve Malatya için önemine de değinen Kahtalı, "Yeni anayasa için bir oyun bile çok önemi var" dedi.

 AK Parti Malatya 6. Sıra Milletvekili Adayı Bayram Taşkın ise, 7 Haziran'da yapılacak olan genel seçimin geride kalan seçimlerden daha büyük bir önem sahip olduğunu belirterek, "Hep birlikte sandıklara sarılacağız. 7 Haziran'ın Malatya'mıza ve Türkiye'mize hayırlar getirmesini yüce Allah'tan temenni ediyorum" diye konuştu.

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Başdanışmanı ve 2. Sıra Milletvekili Adayı Taha Özhan'da, Türkiye'de 2002 yılından bu yana büyük bir dönüşümün yaşandığını ifade etti. 2002 yılında Recep Tayyip Erdoğan'ın bir devrim gerçekleştirdiğini dile getiren Özhan, "Tam da bundan dolayı darbe girişimleri, başka başkentlerden müdahaleler, oyunlar, tuzaklar en hırslı ve en hızlı şekilde kurulup, AK Parti'yi iktidardan indirebilmek için uğraşıldı, müdahaleler edildi. Ama dirençli bir lider vardı" diyerek, oynanan oyunların üstesinde gelindiğine dikkat çekti.

"KILIÇDAROĞLU, CEM UZAN OLMAYA KARAR VERDİ"

Cumhuriyet Halk Partisi'ni açıkladıkları seçim beyannamesi üzerinden eleştiren Özhan, şunları söyledi: "CHP yeni bir seçim beyannamesi hazırladı. Bu bize 'iki anahtar vaatlerini' ve ardından yaşanan felaketleri hatırlatıyor. Bir benzeri aynen hayata geçiyor. Kılıçdaroğlu bir kaset skandalıyla genel başkan oldu. Önce biraz Baykal olmaya çalıştı, o çok kısa sürdü. Ardından biraz Ecevit olmaya çalıştı, o da pek tutmadı. Tayyip Erdoğan olmayı hayal bile edemedi. Ahmet Davutoğlu olmayı zaten düşünemiyordu. Sonunda döndü dolaştı Cem Uzan olmaya karar verdi. Sizin bunları ciddiye alacağınızı zaten düşünmüyorum. Ama sorarlarsa söylersiniz, meseleyi basit anlatmak için iki tane kelime 'Cem Uzan.' Cem Uzan seçimlerden baraj altı kalmış ve sahneden çekilmişti. CHP bu seçimde değilse de, önümüzdeki süreçte yeni Türkiye'ye adapte olamadığı sürece bir şekilde tarihinde, siyasetinde, bu milletin sırtından ve sahneden silinecektir. Buna inancımız tamdır."

"6-0 İSTİYORUZ"

 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve 1. Sıra Milletvekili Adayı Öznur Çalık, AK Parti listesinin seçime çok güçlü girdiğini kaydetti.Malatya'da da güçlü bir listeyle Malatyalıların karşısına çıktıklarını dile getiren Çalık, sorunların tümüne vakıf olduklarını, çözüm önerileri içinde ellerinde çok güçlü bir destek olduğunu belirtti. Çalık, 12 yılda Malatya'ya 12 katrilyonluk yatırım yaptıklarını hatırlatarak, yaptıklarının bundan sonraki yapacaklarının teminatı olduğunu kaydetti. Her zaman milletin hizmetinde olduklarını ifade eden Çalık, "Biz, sizin hizmetinizdeyiz. Sonuna kadar emrinizde olmaya devam edeceğiz. Malatya için 6-0 istiyoruz. Büyük oyunu bozmak için bir oyun bile çok büyük önemi var" dedi.

 Toplantı sonrası AK Parti Mahalle Başkanlarına, yaptıkları çalışmalardan dolayı AK Parti Malatya İl Teşkilatı tarafından teşekkür belgesi verildi.

Ak Parti Öznur Çalık Mustafa Şahin Taha Özhan Nurettin Yaşar Bayram Taşkın Bülent Tüfenkçi
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MTÜ, Uluslararası Sıralamalarında Yerini Almak İçin İlk Adımlarını Attı
MTÜ, Uluslararası Sıralamalarında Yerini Almak İçin İlk Adımlarını Attı
AYKOME Üst Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi
AYKOME Üst Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi